Potenciją skatinančių tablečių reitingas - Erozon MAX - Vigrax - Vialafil

Pasižiūrėkite, kurie preparatai rinkoje yra geriausi

Gamintojo tinklalapis laikinai neveikia!

 • Vieta

  1

  Kaina: 57 EUR

  Užsakyti dabar

  Erozon MAX

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Didžiausias ženšenio ir L-arginino kiekis iš visų rinkoje prieinamų preparatų. Pirmieji rezultatai pastebimi jau pirmą kartą pavartojus. Erekcija pasidarė aiškiai tvirtesnė ir truko apie 10 minučių ilgiau nei lig šiol. Po dviejų savaičių pastebėtas sustiprėjęs lytinis potraukis ir parengtis pradėti kitą sueitį jau po 15–20 minučių. Po viso gydymo erekcija pailgėjo iš viso 25–30 minučių, pastebėta, kad geriau kontroliuojama sueitis ir sustiprėjo ištvermė. Kaina atitinka produkto kokybę. Privalumas: visiškai natūrali sudėtis. Absoliutus mūsų reitingo Nr. 1.

  Gamintojas:

  Produkto puslapis:
  www.erozonmax.com
 • Vieta

  2

  Kaina: 69 EUR

  Užsakyti dabar

  Vigrx

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Preparatas, kurio poveikis panašus į „Erozono Max“, bet mažiau veikliųjų medžiagų. Pirmieji rezultatai pastebėti pavartojus 3 dienas – tvirtesnė ir ilgesnė erekcija. „Vigrax“ sustiprina libido, bet nepagerina sueities kontrolės. Preparatas taip pat nepasiteisino pagreitinant galimybę pradėti kitą sueitį. Baigus gydymą kitos erekcijos vis dar reikia laukti bent 50 minučių. Kaina nekelia ginčų. Geras produktas, bet tik erekcijai sustiprinti. Negalima tikėtis, kad erekcija pailgėtų ar sutrumpėtų laikas iki kitos sueities. Privalumas: ekonomiškas – pakuotės užtenka visam gydymo mėnesiui.

  Gamintojas:
  LEADING EDGE HEALTH

 • Vieta

  3

  Kaina: 90 EUR

  Užsakyti dabar

  Viaman

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Kapsulių ir gelio varpai tepti formulė. Gelis palieka lipnų sluoksnį, o tai vargina. Pirmieji rezultatai pastebėti pavartojus 4 dienas – erekcija laikėsi iki sueities pabaigos. Po viso gydymo pastebėta, kad sueitis vidutiniškai pailgėjo 10 minučių, nors ne kaskart. Pavartojus mėnesį erekcija pasidarė tvirtesnė, bet nepastebėta, kad būtų galima kontroliuoti ejakuliaciją. Po sueities jėgos sugrįžta po maždaug 1 val. Šiek tiek užkelta kaina, palyginti su veiksmingumu. Tik trečioji vieta mūsų reitinge.

  Gamintojas:
  Viaman

 • Vieta

  4

  Kaina: 69 EUR

  Užsakyti dabar

  Permen

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Preparatas su mažu ženšenio kiekiu, rekomenduojamas esant laikinų erekcijos problemų. Pavartojus pastebėta, kad šiek tiek sustiprėjo erekcija, trukusi apie 30 minučių, ir prireikė tiesiogiai stimuliuoti, kad erekcija išliktų. Kad sugrįžtu jėgos kitai sueičiai, būtina imti dar vieną preparato dozę. Prastas ekonomiškumas – 30 tablečių užtenka 2 gydymo savaitėms. Nepastebėta, kad sustiprėtų ejakuliacijos kontrolė. Gana aukšta kaina, nors dažnai preparatui rengiamos akcijos.

  Gamintojas:
  WALMARK

 • Vieta

  5

  Kaina: 58 EUR

  Užsakyti dabar

  Clavin

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Labai prastas produkto ekonomiškumas – gamintojas siūlo vartoti net po tabletes iš karto. Taigi pakuotės užtenka vos savaitei. Veikia panašiai kaip „Viagra“ – veiksmingas, bet erekciją sustiprina laikinai tik maždaug po valandos pavartojus preparato. Stipresnė erekcija laikosi apie 1,5 val. Minusas už vienkartinį, trumpalaikį poveikį, kuris nepagerina bendrosios erekcijos būsenos. Taip pat nepastebėta, kad po sueities greičiau sugrįžtų jėgos. Maža kaina, bet ir mažas veiksmingumas ir ekonomiškumas. Prasčiausias preparatas mūsų reitinge.

  Gamintojas:
  Simply You